tel: 22 468 83 83 / mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PPH Remigraf Sp. z o.o., ul. Dźwigowa 61, 01-376 Warszawa

Wizytówki

Każda szanująca się firma powinna inwestować w wykonanie eleganckich wizytówek. Podnosi to nie tylko zaufanie do naszej firmy względem klienta, ale również argument do kolejnego kontaktu. To pokazuje, że poważnie podchodzimy do sprawy i znamy się na rzeczy.

Decydując się na drukowanie wizytówek w naszej drukarni możesz wybrać konfigurację, która Ci odpowiada. Wybierasz zarówno format, oraz nakład drukowanych wizytówek. Nad wszystkim czuwają nasi pracownicy, więc w każdym momencie możesz rozwiać wątpliwość albo zapytać o radę.

Oferowane przez nas wizytówki są wykonywane na papierze najlepszej jakości, co zapewnia im długotrwałość i idealne odwzorowanie kolorów. Możesz skorzystać z zaproponowanych przez nas projektów albo wysłać swój projekt, który ma być wydrukowany na wizytówce. Oferujemy również uszlachetnianie wizytówek poprzez foliowanie (folia matowa lub błyszcząca), tłoczenie, złocenie. Opcjonalnie zaokrąglamy rogi.

Rodzaje papieru:

Oferowane przez nas tanie wizytówki są wykonywane na papierze najlepszej jakości, co zapewnia im długotrwałość i idealne odwzorowanie kolorów. Możesz skorzystać z zaproponowanych przez nas projektów albo wysłać swój projekt, który ma być wydrukowany na wizytówce. Najczęściej stosowane rodzaje papieru to: papiery powlekane (papier kredowy), niepowlekane lub ozdobne.

Natomiast gdy wizytówka ma pełnić funkcję bardziej prestiżową gdy np. osobiście wręczamy ją klientowi na zakończenie spotkania, wtedy warto dobrać papier o wysokiej gramaturze, jak również warto pomyśleć nad dodatkową opcją uszlachetnienia wizytówki. Często spotykaną formą wykonania wizytówki jest użycie papierów ozdobnych, fakturowanych bądź barwionych.

Opcje uszlachetnienia:

  • lakierowanie (wykończenie błyszczące lub matowe),
  • foliowanie (wykończenie błyszczące, matowe, satynowe lub fakturowane),
  • lakier punktowy (wybłyszczenie wybranych elementów graficznych),
  • hot-stamping (stosowany celem ozdobienia produktu punktowo folią, np. złotą lub srebrną),
  • tłoczenie, czyli uwypuklenie fragmentu druku, np.: logo firmy

Opcje wykończenia:

  • sztancowanie, dzięki tej opcji wizytówki mogą mieć dowolny kształt (np. zaokrąglone rogi),

pobierz szablon:
-  wizytówka pozioma: 55x85 mm
-  wizytówka pozioma: 50x90 mm
-  wizytówka pionowa: 85x55 mm
-  wizytówka pionowa: 90x50 mm

Dzięki profesjonalnej obsłudze naszego grafika przygotowanie wizytówek do druku będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością