tel: 22 468 83 83 / mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PPH Remigraf Sp. z o.o., ul. Dźwigowa 61, 01-376 Warszawa

Banery

 Opis produktu:

Banery to rodzaj reklamy wizualnej mającej za zadanie dotrzeć jednorazowo do jak największej ilości odbiorców. Różnią się od tradycyjnych plakatów przede wszystkim odpornością i wytrzymałością. Dodatkowo banery mogą być drukowane w ogromnych formatach, stanowiąc obecnie najpopularniejszą formę reklamy zewnętrznej.

Powinien odznaczać się dobrym rozplanowaniem i bogatą szatą graficzną. Nasza firma oferuje druk banerów w różnych formatach w zależności od zapotrzebowania klienta. Banery wykańczamy zgrzewając brzegi i oczkujemy je. Umożliwiamy Państwu skorzystanie z pomocy przy przygotowaniu druku wykwalifikowanego grafika lub wydruk z przygotowanych przez Państwa plików.

Rodzaje podłoża:

Banery drukowane są na różnych rodzajach podłoża. Rodzaj podłoża uzależniony jest najczęściej od miejsca ekspozycji banera, jego rozmiaru. Najczęściej stosowanym podłożem jest frontlit- materiał nieprzepuszczający powietrza. Nie jest on jednak przeznaczony do druku tzw. megabanerów. Siatka mesh są świetnym podkładem dla megabanerów oraz banerów wystawianych na dłuższą ekspozycję na zewnątrz.
Blockout jest nieprzezroczystym podłożem o jednolitej strukturze. Na tym podłożu mamy możliwość zadruku dwustronnego.

Opcje wykończenia:

  • zgrzewanie brzegów
  • oczkowanie

Dzięki profesjonalnej obsłudze naszego grafika przygotowanie banera będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością