tel: 22 468 83 83 / mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PPH Remigraf Sp. z o.o., ul. Dźwigowa 61, 01-376 Warszawa

Torby papierowe

Torby papierowe to doskonały sposób na promocję Państwa firmy, utrwalający wizerunek i świadomość marki. Oferujemy torby z papieru niezadrukowane jak również z nadrukiem według projektów i wymagań naszych Klientów. Wykonujemy wszystkie ilości toreb - od małych ilości do wysokonakładowych. Nadruki na torbach wykonujemy metodami zarówno tradycyjnymi jakimi są sitodruk oraz druk fleksograficzny, jak również druk offsetowy.

Torby mogą byś uszlachetniane folią błyszczącą lub matową. Szeroki wybór wykrojników umożliwi Państwu odpowiedni dobór produktu. Uchwyty do toreb mogą być papierowe bądź materiałowe (sznurek bawełniany lub syntetyczny). W naszej ofercie dostępne mamy torby wykonane z papieru ekologicznego, metalizowanego (złote, srebrne). Torby wykonujemy również na papierze ekologicznym. Torby klejone są wysokiej jakości klejami, które gwarantują wytrzymałość

Rodzaje papieru:

Najczęściej stosowane rodzaje papieru to: papiery powlekane (papier kredowy), ozdobne lub typu Kraft o gramaturach od 115 g do 250g. Wytrzymałość torby, jej atrakcyjność zależy od doboru papieru. Papier kredowany warto jest dodatkowo uszlachetnić folią błyszczącą lub matową co wydłuży jej żywotność. W ofercie mamy również papiery metalizowane, które podniosą atrakcyjność produktu.

Opcje uszlachetnienia:

  • lakierowanie (wykończenie błyszczące lub matowe),
  • foliowanie (wykończenie błyszczące, matowe, satynowe lub fakturowane),
  • lakier punktowy (wybłyszczenie wybranych elementów graficznych),
  • hot-stamping (stosowany celem ozdobienia produktu punktowo folią, np. złotą lub srebrną),
  • nadruk metodą sitodrukową

pobierz szablon:
- torba: 300x400x10 mm
- torba: 240x320x90 mm
- torba: 150x230x85 mm
- torba na wino: 90x90x340 mm

W wyborze wykrojnika lub stworzeniu własnego projektu pomoże Państwu nasza wyspecjalizowana ekipa.