tel: 22 468 83 83 / mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PPH Remigraf Sp. z o.o., ul. Dźwigowa 61, 01-376 Warszawa

Banery

banery

Banery to rodzaj reklamy wizualnej mającej za zadanie dotrzeć jednorazowo do jak największej ilości odbiorców. Różnią się od tradycyjnych plakatów przede wszystkim odpornością i wytrzymałością. Dodatkowo banery mogą być drukowane w ogromnych formatach, stanowiąc obecnie najpopularniejszą formę reklamy zewnętrznej.

Czytaj więcej: Banery

Flagi

flagi

Wyprodukowane przez nas flagi czy flagi reklamowe przyczynią się bezpośrednio do podniesienia sprzedaży Państwa produktów i utrwalenia w świadomości konsumentów nazw marek czy logo firmy.

Czytaj więcej: Flagi

Foldery

foldery

Foldery reklamowe są popularną i wygodną formą prezentacji oferty firmowej w postaci składanego kompaktowego materiału reklamowego.

Czytaj więcej: Foldery

Fototapety

fototapety

Twoje mieszkanie, biuro może nabrać indywidualnego charakteru za sprawą użycia fototapety. Może to być zdjęcie z wakacji lub Twojego dziecka. W firmie może stanowić dodatkową formę reklamy wizualnej, która nada nieprzeciętny wygląd pomieszczeniu.

Czytaj więcej: Fototapety

Kalendarze

kalendarze

Nie od dziś wiadomo, że firmowy kalendarz reklamowy to nie tylko przydatny gadżet dla naszych kontrahentów, ale również całoroczna reklama Państwa firmy. Kalendarz to miły prezent, symbol sukcesu i wzorowej organizacji. Kalendarze to reklama Państwa firmy w biurze, w domu Klienta przez cały rok.

Czytaj więcej: Kalendarze

Katalogi

katalogi

Katalogi umożliwiają Państwu zapoznanie klientów z ofertą firmy. Są świetną okazją zaprezentowania firmy, reklamowania produktów. Oferujemy katalogi szyte i klejone lub oprawione w spiralę metalową (bindowane).

Czytaj więcej: Katalogi

Książki

ksiazki

Dzięki rozszerzeniu naszego parku maszynowego o oklejarkę firmy Bourg BB3002, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym pomysłom. Najnowsze urządzenia introligatorskie, które  kupiliśmy umożliwiają nam wykonywanie książek w oprawie klejonej w dowolnym nakładzie.

Czytaj więcej: Książki

Notesy

notesy

Notesy mogą pełnić rolę materiału reklamowego, dlatego warto zadbać o to dobrą oprawę graficzną, dobrać praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla Państwa produktu. Oferujemy również konfekcjonowanie notesów.

Czytaj więcej: Notesy

Opakowania

opakowania

Opakowanie powinno spełniać trzy podstawowe zadania: ochronne, jakościowe i reklamowe. Nasza firma sprosta wszystkim tym warunkom. Sprostamy również nawet najbardziej kreatywnym pomysłom naszych klientów. Wykonujemy opakowania na podłożach z kartonu, tektury falistej.  Opakowania mogą być nadrukowane bądź kaszerowane.

Czytaj więcej: Opakowania

Plakaty

plakaty

Plakaty reklamowe są jedną z najpopularniejszych form reklamy wizualnej. Zapewniają szybkie, efektywne i relatywnie tanie dotarcie do potencjalnego klienta. Znakomicie sprawdza się nie tylko w biurze, ale również na otwartej przestrzeni.

Czytaj więcej: Plakaty

Teczki ofertowe

teczki-ofertowe

Teczka ofertowa to oprócz doskonałej formy reklamy podnosząca wizerunek oferującego. Jest niemal niezbędna podczas każdego spotkania biznesowego czy promocji produktów i usług. Indywidualna oferta przygotowana dla Twojego Klienta, bądź pakiet ulotek informujący o oferowanych usługach, dosnonale zyska na prestiżu, jeżeli przekazany zostanie w doskonale przygotowanej teczce ofertowej.

Czytaj więcej: Teczki ofertowe

Torby papierowe

torby papierowe

Torby papierowe to doskonały sposób na promocję Państwa firmy, utrwalający wizerunek i świadomość marki. Oferujemy torby z papieru niezadrukowane jak również z nadrukiem według projektów i wymagań naszych Klientów. Wykonujemy wszystkie ilości toreb - od małych ilości do wysokonakładowych.

Czytaj więcej: Torby papierowe

Ulotki reklamowe

ulotki-reklamowe

Ulotki to doskonały, szybki i ekonomiczny sposób by dotrzeć do klienta. Chcąc sprostać potrzebom Klienta dostosowujemy produkty do jego zapotrzebowania. W swojej ofercie mamy standardowe rozwiązania jak i produkty specjalne.

Czytaj więcej: Ulotki reklamowe

Wizytówki

wizytowki ulotki broszury

Decydując się na drukowanie wizytówek w naszej drukarni możesz wybrać konfigurację, która Ci odpowiada. Wybierasz zarówno format, oraz nakład drukowanych wizytówek. Nad wszystkim czuwają nasi pracownicy, więc w każdym momencie możesz rozwiać wątpliwość albo zapytać o radę.

Czytaj więcej: Wizytówki